DIGITAL PROJECTION M-VISION CINE 320 lamppu Lampun osanumero: 111-150

Tuotteelle DIGITAL PROJECTION M-VISION CINE 320 valikoimastamme löytyy lamppu moduulilla. Moduulilla varustettujen lamppujen yksi suurimmista eduista on niiden helppo asennettavuus projektoriin. Alkuperäislamppu moduulilla on takuuvarmasti laadukas vaihtoehto ja tarjoaa erinomaisen kuvanlaadun. Jos haluat alkuperäislampun edullisempaan hintaan, on yleislamppu moduulilla hyvä valinta.

Lamput moduulilla projektoriin DIGITAL PROJECTION M-VISION CINE 320
Lampun osanumero: 111-150

DIGITAL PROJECTION M-VISION CINE 320 Lamppu moduulilla

Helppo vaihtaa

Vaihto onnistuu löysäämällä muutama ruuvi projektorista, poistamalla koko lamppumoduulin ja vaihtamalla se uuteen. Valitse 2 eri vaihtoehdosta – alkuperäis tai yleis.

VIDEO - moduulilampun vaihtaminen

Moduulilamppuvaihtoehdot

  • Alkuperäinen lamppu moduulilla

    DIGITAL PROJECTION M-VISION CINE 320-lamppu moduulilla on alkuperäisen valmistajan muovimoduulilla varustettu lamppu. Suosittelemme tätä lamppua parhaimman laaadun ja vaihdon helppouden takia.

    Tuotekoodi: Kuvanlaatu:Luotettavuus:
    Z73907OLM
    1-2 viikkoa
    935,45 € [1]745,38 € ilman alv:tä
  • Yleislamppu moduulilla

    DIGITAL PROJECTION M-VISION CINE 320-yleislamppu moduulilla. Polttimo on alkuperäisvalmistajan tuote (Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio, Matsushita, Iwasaki HSCR) ja itse muovimoduuli muun valmistajan tuotantoa. Tämä vaihtoehto on alkuperäistuotetta edullisempi. Suosittelemme sitä luotettavuuden ja halvemman hinnan vuoksi.

    Tuotekoodi: Kuvanlaatu:Luotettavuus:
    Z91036GLM
    1-2 viikkoa
    422,14 € [1]336,37 € ilman alv:tä
[1]EU-alueelle sijoittautuneet ALV-rekisteröidyt yritykset voivat tilata meiltä tuotteita ilman arvonlisäveroa ALV-tunnuksen toimittamisen jälkeen.

Puuttuuko sinulta jotain tärkeää tietoa?

Tai oletko löytänyt virheen?